Draco

hswonda
"Internet of Things" jednoduše pod kontrolou.
Jednoduchá integrace na DIN/VESA.
Design pro průmyslové nebo IT nasazení.
Sondamain
DRACO - HW Sonda, 100% kompatibilní s PRTG.
SW - PRTG Network monitor 100 senzorů zdarma.
previous arrow
next arrow

Hlavní vlastnosti

Compatibilizy
100% PRTG kompatibilní

Plně kompatibilní HW sonda. Jednoduchá konfigurace s propojením na PRTG server. Žádné dodatečné licencování. Jednoduchá instalace do vzdálených lokalit bez nutností instalace SW sondy na PC.  Plně routovaný internetový provoz TCP/IP pro aplikovatelnost v libovolném prostředí. Šifrovaná komunikace.

thumb
Výhody sondy

Kompaktní a bezúdržbové zařízení. Neobsahuje harddisk ani aktivní ventilátory. Není nutná MS Windows licence. Minimální odběr el. energie, nezvyšuje požadavky na záložní zdroje UPS.  Jednoduchá montáž na DIN lištu. Vhodné řešení pro průmyslové datové rozvaděče nebo odlehlé geografické lokality. Vhodné pro pomalé WAN linky.

correct
Průmyslová
aplikace

Provedení standardní a nebo hliníkovým držákem na DIN lištu. Možno objednat i standardní DIN lištu nebo síťové ethernet prvky.

premium
Nasazení

Dohled pomocí HW sond, lze aplikovat ve všech prostředích průmyslu a lidské činnosti. Výkonné CPU, monitoruje až 1000 SNMP hodnost. Uplatnění se nejen v IT prostředí pro monitoring např. switchů, klimatizací, elektroměrů, teplotních čidel a dalších zařízení.

documents
Řešení do Vašich projektů

Dedikovaný HW pro monitoring technologických celků, čidel, senzorů, snímačů teplot, teploměrů, klimatizací, elektroměrů apod. Vhodné pro průmyslové haly nebo dislokované pracoviště, jako jsou měřící stanice, vysílače, el.rozvodny apod. Vhodné pro pomalé datové spojení.

easy
Free Software

Získejte plně funkční 100 senzorovou FREE verzi PRTG Network Monitor pro vizualizaci a zpracování monitorovaných hodnot. Upgrade na vyšší licencovanou verzi je možný, bez ztráty konfigurace. Více zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceník produktů

Produkt
SNMP Sonda

Cena bez Dph se zárukou 12 měsíců


Rozšíření záruky o 12 měsíců

Draco

9 800 Kč


1 960 Kč

*Pro partnerské ceny nás kontaktujte. viz. Partnerský portál

Máte zájem o náš produkt? Kontaktujte nás.

15 + 4 =

Download


Datasheet

How to start