Draco Oculus

DracoSide
Vizualizujte informace nejen z NMS
Nativní podpora PRTG MAPS
Dracofront
DRACO OCULUS
dotykový 7" RM 3U display
plně vzdáleně konfigurovatelný
previous arrow
next arrow

Hlavní vlastnosti

config
Designed for PRTG

RackMount informační panel pro vizualizaci dat a stavových informací. Rozšiřuje informační možnosti PRTG Network Monitoringu směrem nejen ke koncovým uživatelům. Není nutné přidělovat přístupy pro správce sítě, techniky, operátory. Dává nový rozměr instalacím v serverových a datových rozvaděčích.

monitoring
Aplikace

Designován pro montáž do 19“ datových rozvaděčů. Kompaktní 3U panel s externím napájením a Ethernet rozhraním. Vizualizujte svoje projekty a dejte jim tvář.

fist
Nasazení

Rychlá tvorba obrazových a datových podkladů z PRTG přímo v MapDesigneru PRTG. Nekonečné možnosti provázaností dat z různých systému nejen z PRTG!
Vhodné pro instalaci nejen na vzdálené lokality, kde poskytují nenahraditelné informace o stavu v lokálním místě. Obsahuje PRTG Sondu pro sběr SNMP hodnot stejně jak verze DRACO. Umí je nejen zobrazovat, ale i sbírat a odesílat na server.

premium
Free Software

Získejte plně funkční 100 senzorovou FREE verzi PRTG Network Monitor pro vizualizaci a zpracování monitorovaných hodnot. Upgrade na vyšší licencovanou verzi je možný, bez ztráty konfigurace. Více zde.

thumb
Výhody

Unikátní řešení pro vaše projekty, které Vás odliší od IT šedi. Přísloví „Jednou vidět je lepší než 1000x vysvětlovat … “ dostává nový nezaměnitelný rozměr. Jednoduchá kolekce a vizualizace klíčových parametrů a jejich stavů bez nutnosti instalace rozmanitého management software dá vašemu projektu náskok.

easy
Dotykové ovládání

7“ dotykový display umožňuje rychlé a jednoduché ovládání. Získáte rychlý přehled o kondici, stavu nebo hodnotách monitorovaných zařízení.

Podívejte se na vytváření map od PRTG, mapy potom můžete využít k celkovému přehledu na dotykovém displayi DRACO OCULUSE.
Podpora dalších monitorujících softwarů

Draco Oculus nepodporuje pouze PRTG, ale škálu dalších monitoring softwaru na trhu. Pokud máte již implementovaný software, nemusíte si zvlášť kupovat PRTG.

** Níže je vypsaný odzkoušený software. Neznamená to, že třeba ten Váš nebude fungovat. Pokud uvažujete o koupi a máte nejmenovaný software, zavolejte/napište a my to odzkoušíme za Vás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceník produktů

Produkt


3U dotykový display 7"

Cena bez Dph se zárukou 12 měsíců


Rozšíření záruky o 12 měsíců

Draco Oculus

19 500 Kč


3 900 Kč

*Pro partnerské ceny nás kontaktujte. viz. Partnerský portál

[ps2id id=’test‘ target=“/]Máte zájem o náš produkt? Kontaktujte nás.

6 + 14 =

Download


K čemu slouží?[ps2id id=’cojeto‘ target=“/]

How to start

Konfigurace LED[ps2id id=’cojeto‘ target=“/]

IT Produkt roku[ps2id id=’cojeto‘ target=“/]