Otázky a Odpovědi

faq
Q: Když si objednám Váš produkt, kdy ho obdržím a budu moct začít používat?

A: Standardní licence do druhého pracovního dne od objednání. Hardware je skladem a expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Q: Jak velikou licenci si mám zvolit ?

A: Existuje empirická metoda pro výpočet, ale vždy velikost licence závisí od účelu, pro který je monitoring použitý a závislé nebo návazné technologie, které jsou součástí monitorovaného celku.  Výhodou je, že lze PRTG Network monitoring licenčně škálovat až do verze s neomezenou velikostí. Neváhejte nás kontaktovat pro určení startovní velikosti.

Q: Mohu platit fakturou?

A: Ano, první objednávky nebo společnosti mimo partnerský program vždy dostanou pro-forma fakturu.  Společnosti v partnerském programu mají zvýhodněné individuální platební podmínky.

Q: Když budu potřebovat poradit, kolik mě to bude stát ?

A: Standardní technická podpora na produkty, které jsou zakoupeny u nás je poskytnuta i technická podpora.  Placená služba by to byla v případě speciálního požadavku na programování nebo úpravu monitoringu, případně připojení nestandardního zařízení a další služby spojené s vývojem, nebo nasazením produktů, nebo jeho parametrizaci. Cena je vždy stanovena předem. Doporučujeme mít vždy platný licenční maintenance, nebo platnou záruku na hardware.

Q: Mohu SMSEagle využít i pro jiné aplikace než jenom monitoring ?

A: Ano, jedná se o univerzální SMS bránu, kterou můžete paralelně využít pro jakoukoliv firemní aplikaci. Např. pro dvoufaktorovou autentizaci, zasílání SMS zpráv z monitoringu, posílání emailů na SMS, apod.

Q: Nevím jak uchopit monitoring a kde a jak začít ….

A: Zkuste se zorientovat v sekci jak začít …. a nebo nás kontaktujte. Využijte více jak 10 letých zkušeností našich odborníků, kteří Vám pomohou se odpíchnout správným směrem.