IoT

SliderIoT2
Význam spočívá v historii.
Pouze pohled do historie dokáže predikovat budoucnost, definovat potřeby a cíle.
Dracofront
Iot – Internet of Things je impozantní a dynamicky se rozvíjející oblast digitalizace ve všech činnostech lidského působení.
CRASlider
IT AWACS
partner Českých Radiokomunikací
previous arrow
next arrow
Propojení PRTG NMS a IoT na technologií LoRaWAN dostává nový rozměr. Získávejte denní přehled a informace o tom, co se děje ve vašem světě IoT. Pokrytí celého území ČR nabízí novou dimenzi v nasazení a využitelnosti technologií IoT. Pokrokové funkce jako  vizualizace, historie a propracovaný systém notifikací a reportingu dává nový nezaměnitelný pohled na data, které nebyly dříve tak dostupné, a nebo jejich získání a následné zpracování bylo nákladné a časově náročné.
Využít data pro Váš business nebylo nikdy jednodušší.

documents
Proč chtít IoT?

IoT se vyplatí implementovat tam, kde je nákladné a mnohdy nemožné mít vlastní infrastrukturu (např. rozsáhle geografické území, záplavové čidla, monitoring chemických látek), kde jsou senzory v pohybu (kontejnery), kde je potřeba instalovat desítky až stovky čidel např. parkoviště, chytrá města (hlukové senzory, kvalita ovzduší apod.) dále i k vlastnímu měření např. spotřeby el. energie / vody v pronajímaných budovách, nebo k měření technologických linek. Rozmanitost a aplikovatelnost čidel do průmyslu pro řízení logistky, statistiky apod.

documents
Proof of Concept

Nasazení IoT řešení mnohdy vyžaduje zkušební istalaci a ověření zda směr, koncept a nasazení plánovaného počtu IoT zařízení splní očekávání. Uděláme Vám zkušební instalaci IoT, demo přístup na náš portál IoT zařízení, zápůjčka našich zařízení, případně konfigurace nových. Představíme možnosti vizualizace dat pro rychlejší orientaci, nastavení možností notifikací včetně kompletního dodání HW a konfigurací. Dále koncept využití naších cloudových služeb a nebo kopletní instalaci on-premise.

documents
Mám PRTG a chci připojit IoT na LoRaWAN

Dobrý základ již máte a teď už jenom správně aplikovat moduly, senzory a snímače. Vytvoříme Vám propojení mezi sítí LoRaWAN a vašim PRTG. Naši programátoři Vám je vytvoří a dopraví ty správné hodnoty do PRTG, kde s nim již umíte pracovat a zpracovávat.

documents
Proč s námi?

Jsme partnerem Českých Radiokomunikací pro oblast implementace IoT zařízení na technologii LoRaWAN.

Více jak 10 let zkušeností s monitoringem nám dovoluje připojit jakékoliv zařízení a vytěžit z dat maximu pro Váš business.

Naše schopnost navrhnout a realizovat řešení, včetně dlouhodobé podpory, je přidaná hodnota, kterou od nás dostanete.

documents
Proč IoT na LoRaWAN?

Jedná se o obousměrnou komunikační technologií s nejnižším TCO na celém území ČR! Nemusíte instalovat vlastní infrastrukturu. Extrémní doba běhu na baterii = minimalizace provozních nákladů. Garantem sítě LoRaWAN jsou České Radiokomunikace.

documents
Chci data a nechci se o to starat

Zrealizujeme Vám řešení na klíč formou služby. Nevíte jaký HW použít, jak ho připojit, vyzkoušet, jak se starat o sběr dat? Nabízíme Vám komplexní řešení vizualizace a sběr dat bez nutnosti instalovat vlastní HW nebo SW. Doručíme Vám data do vašeho informačního systému pro další zpracování. Vizualizace, rychlá a přesná notifikace s dlouhodobou historií je samozřejmostí. Nasadit stovky až tisíce čidel není žádný problém. Vaše data neopustí území ČR! Kontaktujte náš tým!

documents

IT AWACS Partner ČRA
Pokrytí sítí LoRaWAN v roce 2016 a v roce 2018
Nabídka čidel***
*Tohle není kompletní nabídka čidel, pro úplnou nabídku nás prosím kontaktujte.
**Po rozkliknutí se zobrazí info o senzoru.


Elektroměr


Chytrá zásuvka 220V


Input/Output čidlo


Měřič ovzduší


Elsys


Ultrazvukové čidlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Videa

Chcete se dozvědět více? Kontaktuje nás!

13 + 1 =