UVEXPLORER

Sli2
UVExplorer sbírá data, dohledává, exportuje,
ale hlavně skvěle spolupracuje s PRTG.
bgsmain
Nenechte "umřít" Váš systém.
previous arrow
next arrow

UVexplorer je jednoduché a nákladově efektivní řešení, které umožňuje IT administrátorům identifikovat, řešit a spravovat jejich IT infrastrukturu.

Hlavní vlastnosti

Compatibilizy
Kompatibilita s programem PRTG

PRTG síťový monitoring je populární monitorující platforma, s pokročilými schopnosti. Silné stránky UVexploreru jako je rychlé a přesné mapování sítě, detailní informace o zařízení a automatické síťové mapování jsou důležitým doplňkěm pro funkce PRTG. Kvůli tomuhle důvodu dělá UVexplorer a PRTG skvělé společníky.

Backup
Záloha zařízení

Síťové zařízení jako routery, switche, nebo firewall mají složité nastavení. Je častou záležitostí, že konfigurace zařízení se ztratí, nebo poškodí. Pro situace jako jsou tyhle, je důležité mít zálohované vaše nastavení. Naštěstí, UVexplorer má schopnost zálohovat konfiguraci pro většinu síťových zařízení.

site
Zdokumentujte si svou síť

Grafické siťové mapy jsou důležité ke správě složitých IT infrastruktur. Udržovat tyhle diagramy manuálně dá opravdu hodně práce. Naštěstí, UVexplorer umožňuje vytvořit síťovou mapu a jednoduše ji exportovat například do programu Microsoft Visio™.

documents
Dokumenty

UVexplorer automaticky a rychle najde informace o všech zařízeních ve Vaší síti. Sbírá detailní informace o každém zařízení. Zkoumá fyzické a logické síťové připojení mezi Vašimi zařízení. Když je výpis dokončen, můžete prohlížet Vaše zařízení v síti a nechat si vypsat detailní informace pouhým kliknutím myši.

monitoring
Monitorujte a hlídejte svoji síť

Jako IT administrátor máte omezený dohled na sledování své síťě. UVexplorer dokáže výrazně zvýšit tento dohled monitorováním kritických IT zdrojů, na které si chcete dávat pozor. Budete dostávat upozorňení, když nastane nějaký problém.

tools
L2 tools

Analyzovat a řešit problémy se sítí a se zařízením pomocí různých diagnostických nástrojů. Najdi IP/MAC adresu, kterou přesně hledáš, spusť stopování L2 (Layer 2), analyzuj výkon síťového rozhraní v reálném čase, a dále.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Videa

Ceník produktů

Start up edice na 12 měsíců

Start up edice
na 12 měsíců

40 080 Kč

PREMIUM

Obnovení licence
po 12 měsících

19 977 Kč

*Pro partnerské ceny nás kontaktujte. viz. Partnerský portál

Máte zájem o UVExplorer? Kontaktuje nás.

9 + 11 =